

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
SSW-120-02-F-D-RA
SQT-108-03-L-D
SFC-115-T2-L-D-A-K-TR
SSM-110-L-DV-BE
1MM-R-D08-VS-00-H-TRP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00