

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 240 V , 340 V |
| Series | CLP |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Bronze |
CLP-110-02-F-D
BCS-109-L-D-TE
SEAF-30-06.5-L-06-2-A-K-TR
SFM-107-02-S-D
SSM-120-L-DV-LC-M-TR
DF11-18DS-2DSA(06)
M50-3002545
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00