

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Low-Profile Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 406 V |
| Series | SLW |
| Contact Material | Bronze |
MMS-122-01-L-DV
ESQ-105-24-L-D
MMS-120-01-L-SV
A3C-12DA-2DSA(71)
M50-3005045
CLP-105-02-F-D-TR
HDASE102YD-000LF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00