

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Receptacle |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 125 V , 650 V |
| Series | AMPMODU |
| Contact Plating | Nickel Plated, Tin |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 1-2314844 |
BCS-130-L-S-TE
HDASE011YD-000LF
SSW-124-01-T-S
A3-8DA-2SV(71)
CLP-106-02-L-D-K-TR
503154-1090
SSW-105-01-L-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00