

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
BSE-040-01-L-D-A-TR
SSQ-106-03-L-S
MMS-104-02-L-DV
ESQ-120-24-L-D
ESW-105-23-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00