

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
FLHP3C008C0
IPBS-108-01-T-D-GP
SSM-125-L-DV
CLP-103-02-L-D-TR
91601-316LF
SFML-105-01-L-D
833-87-010-10-001101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00