

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-118-13-G-D
FLHS2P008A0
613018216921
SSW-125-22-F-D-VS
SSW-106-22-L-D-VS-K-TR
833-87-020-20-001101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00