

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | AMPMODU HV100 |
| Contact Material | Bronze |
SFM-105-02-S-D-A-K-TR
SFM-120-01-L-D-A
SSQ-118-03-T-D
IPS1-105-01-S-D-RA
SSW-116-02-G-S-RA
SQW-110-01-F-D
SQT-103-01-F-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00