

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Au/Sn Over Ni |
FLHT6P008C0
ESQ-119-24-T-D
71600-116LF
FLHP6C008A0
SLW-105-01-G-D
M80-8500442
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00