

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 475 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
ERF8-060-01-L-D-RA-TR
75915-416LF
HLE-107-02-G-DV-A-K-TR
SSW-115-01-T-D
ERF8-013-05.0-L-DV-K-TR
610008243021
ESQ-110-34-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00