

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Au/Sn Over Ni |
| Contact Material | Bronze |
TLE-105-01-G-DV-A-P-TR
QSH-060-01-L-D-A-TR
SFM-125-02-S-D-A-K-TR
TLE-107-01-G-DV-A
SFMC-104-01-L-D
M50-3005045
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00