

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.35mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 0.8mm |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | S35 |
| Contact Material | Copper |
MMS-102-01-F-SV
ERF8-040-05.0-L-DV-L-TR
ESQ-105-34-G-S
CLP-105-02-L-D
SSA-132-S-T
FLHT3P008C0
G88MP181028CREU
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00