

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Female-On-Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5A |
| Voltage Rating | 100 V dc |
| Series | Micro-MaTch |
| Contact Material | Bronze |
M50-3002545
CLP-115-02-L-D
SS-106-T-2-N
SFM-115-02-L-DH-TR
SSQ-104-02-G-S-RA
A3C-24DA-2DSA(71)
G88MP241028CREU
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00