

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.8A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQW |
| Contact Material | Bronze |
1MM-R-D25-VS-00-H-TRP
M80-4611442
M52-5002545
610008243021
61003221821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00