

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Stacking Height | 0.8mm |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | A4S |
| Contact Material | Copper |
M52-5050545
M80-4810405
QRM8-026-02.0-L-D-A-1
SSQ-110-02-T-S-RA
HIF3FB-34DA-2.54DSA(71)
SQT-106-01-F-S
10162581-3134125LF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00