

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 125 V , 650 V |
| Series | AMPMODU |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Nickel Plated, Tin |
| Series Number | 1-2314926 |
G125-MH11605M4P
UMPT-04-01.5-T-VT-SM-WT-K
SLH-030-1.50-G-D-A
61303425721
SFM-105-02-S-D-A
SSQ-110-01-F-D
FLHS3P008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00