

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
SLW-116-01-T-S
CLM-110-02-H-D
61302425721
SSW-150-02-T-S
1MM-R-D08-VS-00-H-TRP
M80-4611605
M20-7852042
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00