

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 405 V , 572 V |
| Series | SSM |
| Contact Material | Bronze |
FCS8-20-01-L-S-A-TR
AW 127-32/Z-HP
FC1-10-02-T-WT
M50-3001045
G88MP161020CREU
SSW-110-02-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00