

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.8A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQW |
| Contact Material | Bronze |
SSQ-112-03-T-D
1-6450869-4
SSQ-115-01-G-D
SSW-105-01-L-D
CLP-120-02-F-D
SFM-105-02-L-D
613020243121
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00