

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | SMT |
| Current Rating | 4.1A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | HLE |
| Contact Material | Beryllium Copper |
CLP-105-02-L-D
SSA-120-W-T
CLP-103-02-L-D
IPBS-115-01-T-D-GP
SSW-106-22-L-D-VS-K-TR
M80-5411242
SS4-10-3.00-L-D-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00