

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Through Hole |
| Current Rating | 5.9A |
| Voltage Rating | 450 V ac |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
M80-4000000F1-04-325-00-000
ESQ-116-14-T-D
FLE-110-01-G-DV-TR
ESQ-102-33-L-D
SSW-118-02-G-D-RA
SSW-113-02-G-S-RA
TX24-80R-6ST-N1E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00