

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | Free Height |
| Contact Material | Beryllium Copper |
71609-305ALF
CES-109-01-T-D
CLP-120-02-F-D
SSW-105-01-L-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00