

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
91601-310ALF
SFC-125-T2-F-D-A
SSW-108-02-F-D-RA
1MM-R-D06-VS-00-F-TRP
ESQ-113-33-G-D
SMM-104-02-S-S-K-TR
SQW-110-01-F-D-VS-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00