

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P4S |
| Contact Material | Copper |
61300425721
CLT-110-02-L-D-A-K-TR
SSQ-110-02-T-D-RA
SFMC-105-T2-S-D
FLHT3C008C0
BSH-060-01-F-D-A-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00