

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Low-Profile Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.5A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | CES |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
M22-7140742
62302021021
G88MP241028CREU
MMS-102-01-F-SV
M22-7140542
CLT-120-01-F-D
ERF8-060-05.0-S-DV-L-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00