

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 333 V |
| Series | AMPMODU MOD IV |
| Contact Material | Gold |
CLM-115-02-L-D-BE-K-TR
G40HD132211HR
SSW-112-01-T-S
M80-4615042
ESQ-120-33-T-D
ERF8-020-01-L-D-EM2-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00