

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
BCS-115-L-D-PE-BE
SSQ-120-23-G-D
G40H4132211HR
TLE-107-01-G-DV
ASP-184330-01
QSH-060-01-L-D-A
61303211821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00