

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Female-On-Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5A |
| Voltage Rating | 230 V |
| Series | Micro-MaTch |
| Contact Material | Bronze |
HCSD-05-01-N
SEAF-20-05.0-S-08-2-A-K-TR
M22-7142542
613010216921
G125-MH12605M4P
SSQ-106-01-S-S
71991-305LF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00