

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 125 V , 650 V |
| Series | AMPMODU |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Nickel Plated, Tin |
| Series Number | 1-2314820 |
SQT-111-01-F-D
ERF8-005-05.0-S-DV-K-TR
154808 / 154808-E
SSQ-150-02-T-D
SEAF-40-01-L-06-2-RA-GP-TR
SQT-135-01-L-D
M20-6103245
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00