

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
M20-6153205
CLP-110-02-F-D-K
ESQ-120-24-G-D
ESW-104-44-L-D
RSM-104-02-L-S
FLHT2P008C0
ESQ-120-13-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00