

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 70 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | A4S |
| Contact Material | Copper |
SSW-103-02-G-D-RA
ER8-60S-0.8SV-7H
MMS-105-02-L-DV-P-TR
FLE-108-01-G-DV-A-K-TR
SQT-125-03-L-D
62000811821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00