

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.35mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 0.6mm |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | S35 |
| Contact Material | Copper |
HCSD-13-01-N
61304021821
MMS-125-01-L-DV
SSA-132-S-G
TLE-106-01-G-DV-K-TR
62000621821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00