

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.0A |
| Voltage Rating | 500.0 V |
| Series | TX24 |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
CLP-110-02-F-D-K
MMS-107-01-L-SV
SSW-110-04-G-S
ESQ-120-13-G-D
1MM-R-D03-VS-00-H-TRP
S2M-130-01-L-D
CLP-109-02-L-D-P-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00