

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
MMS-103-01-L-SV
HDASE020YD-000LF
A3C-50DA-2DSC(71)
SSW-107-02-G-D-RA
613018143121
SQT-110-01-L-D
SIB-132-S047-95
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00