

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 350 V |
| Series | SMM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SS4-10-3.50-L-D-K-TR
SSW-112-01-F-D
SSM-105-L-DV-P-TR
SFMH-105-02-L-D-WT
SSQ-118-03-T-D
ESQ-120-13-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00