

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.9A |
| Voltage Rating | 310 V |
| Series | MLE |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Beryllium Copper |
FC1-10-02-T-WT
610126249221
SSW-105-01-T-D-LL
SSW-108-03-T-S
BTH-120-01-L-D-A-K
SLW-108-01-G-S
SL-120-T-10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00