

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.9A |
| Voltage Rating | 475 V ac |
| Series | SSM |
| Contact Material | Bronze |
ESW-104-44-L-D
ERF8-075-05.0-L-DV-L-K-TR
ESQ-112-44-G-D
SLH-010-1.50-G-D-A-K
621116284621
SEMS-105-02-03.0-H-D-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00