

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
ESQ-119-24-T-D
G125-MH12005M4P
SS-110-TT-2-N
10159561-A00221RLF
EPY.00.250.NTN
61003221821
S2M-107-01-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00