

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Low-Profile Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 406 V |
| Series | SLW |
| Contact Material | Bronze |
RSM-110-02-L-D
SSQ-112-02-G-S-RA
FLHR6P008A0
SSQ-103-01-F-D
SEAF-40-05.0-S-10-2-A-K-TR
FLHR3C008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00