

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 240 V , 340 V |
| Series | CLP |
| Contact Material | Bronze |
SSA-108-W-T
89898-310LF
IPBS-104-01-T-D-GP
SSA-132-S-G
154720 / 154720-E
SSQ-124-02-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00