

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
10164228-1001A1RLF
M50-3102045
SSM-108-L-SV-K-TR
SSW-119-01-G-D
SSM-104-S-DV-P-TR
FLHP6P008A0
833-87-016-10-001101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00