

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Cost-Effective Single Beam Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.1A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | HLE |
| Contact Material | Beryllium Copper |
ESQT-125-02-F-D-500
658803713080
1-6450869-4
62301021021
61303425721
613016243121
SFM-120-02-L-D-A-P-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00