

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
ESQ-110-44-T-D
M20-7892046
CLP-120-02-F-D
SFM-115-01-L-D-LC
FX6-80S-0.8SV2(71)
803-87-016-10-001101
SSA-108-S-G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00