

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Connector System | Board to Board |
| Current Rating | 1.0A |
| Voltage Rating | 500.0 V |
| Series | TX24 |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
SFC-110-T2-L-D-A-K-TR
SSQ-115-01-T-S
ESQ-113-23-T-D
204763 / 204763-E
62102021821
61002013321
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00