

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
62200821821
SDL-110-G-19
SIB-132-S001-95
234200 / 234200-E
M300-FV3104500
SEAF-20-05.0-L-04-2-A-K-TR
SFM-105-02-S-D-A-P-TR-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00