

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.9A |
| Voltage Rating | 220 V , 310 V |
| Series | SFMC |
| Contact Material | Beryllium Copper |
M50-4300545
M80-4101442
CLE-110-01-G-DV-A-K-TR
M50-3200545
ESQ-112-14-G-D
SSW-110-22-F-D-VS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00