

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 550 V |
| Series | ESQ |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Bronze |
HDASE077YD-000LF
ESQ-120-58-L-D
HLE-113-02-L-DV
FLHP4C008C0
FLHM3C008C0
SS4-20-3.00-L-D-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00