

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Rugged Reliable Dual Wipe Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 280 V , 395 V |
| Series | CLP |
| Contact Material | Bronze |
QSH-060-01-L-D-A
BSW-103-04-S-D
CES-125-01-T-D
SSW-110-23-F-D
M50-3005045
FLE-105-01-G-DV-P-TR
SSQ-114-03-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00