

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 475 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
610012243021
ERF8-040-07.0-S-DV-K-TR
FLHM4P008A0
SSW-110-02-G-D
BCS-107-L-D-HE-1
M20-6152005
SSQ-110-23-F-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00