

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.9A |
| Voltage Rating | 350 V ac |
| Series | SMM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
M50-3000545
ADF6-50-03.5-L-4-2-A
ESQ-110-44-T-D
SQT-115-03-L-D
02529010451
CES-108-01-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00